Lekár (Dánsko)

Popis pracovnej náplne

V spolupráci s našim dánskam partnerom aktuálne hľadáme lekárov pre súkromné ale aj štátne ambulancie, kliniky a nemocnice. Ide o dlhodobé kontrakty, a pri väčšine z nich hľadáme uchádzačov, ktorí majú záujem presťahovať sa a pôsobiť v Dánsku pravdepodobne na trvalo. Preto poskytujeme komplexný balík služieb, kde pomáhame aj rodinným príslušníkom s relokáciou. Pracovná doba v Dánsku je cca 37 – 40 hodín týždenne. Zoznam aktuálne obsadzovaných pozícií v Dánsku nájdete tu: http://medical.inboxagency.sk/blog/index.php?category=Dánsko

Požiadavky na zamestnanca

  • je potrebné mať minimálne 5 rokov praxe na danej pozícíí + požiadať s pomocou zamestnávateľa o akreditáciu v Dánsku.
  • anglický jazyk na dobrej úrovni
  • je potrebné absolvovať kurz dánskeho jazyka, ktorý prebieha v Budapešti je zabezpečený a hradený dánskym partnerom

Jazykové znalosti

English - C1 - Advanced

Podrobnosti

Pozícia Doctor
Miesto práce celé Dánsko
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 94.000€ / rok

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Róbert Jopek
Telefón +421 908 63 44 71
Mobil +421 908 63 44 71
info@inboxagency.sk