Šalovač, tesár (Holandsko)

Popis pracovnej náplne

Pre nášho klienta - holandskú personálnu spoločnosť momentálne hľadáme väčší počet skúsených ŠALOVAČOV ale aj klasických tesárov na rôzne druhy stavieb.

Práca je situovaná na viacarých miestach v Holandsku.

Pracuje sa 40 hodín týždenne a nadčasy podľa potreby zamestnávateľa a dohody s ním.

Ideálne je umiestňovat partie 2-3 ľudí s jedným autom a vodičom.

Požiadavky na zamestnanca

- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax minimálne 2 roky pri stavbe debnení systémov DOKA, PERI a podobných
- VCA certifikát je výhodou nie však nutnou podmienkou (dá sa dorobiť aj v Holandsku)
- ochota vycestovať za prácou do zahraničia aj na dlhodobejšie projekty

Jazykové znalosti

English - B1 - Intermediate, German - B1 - Intermediate

Vodičský preukaz

B

Podrobnosti

Pozícia Carpenter
Miesto práce Netherlands
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 500€ / týž.

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Veronika Oroszova
Telefón +421 948 033 511
Mobil +421 948 033 511
cv@inboxagency.sk