Elektrikári (Rakúsko)

Popis pracovnej náplne

Pre zamestnávateľov v Rakúsku hľadáme elektrikárov na inštalácie v novostavbách, na rekonštrukciách, na priemyselné montáže v závodoch ale aj vo výrobe rozvodných panelov s okamžitým nástupom.Práca na stavbách zahŕňa kompletnú elektro montáž od sekania a pokladania vedení, zapájania koncových spotrebičov, vypínačov, zásuviek a rozvodných a ističových skríň. Pri práci priemyselných elektrikárov ide o prípravu na zapájanie, samotnú inštaláciu a zapájanie priemyselných zariadení a následne testovanie funkčnosti. Je potrebné vedieť pracovať s elektrotechnickou dokumentáciou a komunikovať s rakúskym, či nemeckým zamestnávateľom.

Zamestnanecké výhody, benefity

- zamestnanecký pomer na rakúsku, či nemeckú zmluvu
- zamestnávateľ pomôže s ubytovaním
- možnosť dlhodobého kontraktu
- diéty vo vyske 41€ za každý odpracovaný deň

Požiadavky na zamestnanca

- prax ako elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
- prax pri zapájaní rozvádzačov a ovládacích panelov
- prax pri montáži a zapájaní panelov v továrenskom prostredí
- schopnosť čítať elektrotechnické výkresy a zapájanie zariadení (panelov) podľa nich
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Jazykové znalosti

German - B2 - Upper intermediate

Podrobnosti

Pozícia Electrician
Miesto práce viac miest
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 13,84€ /hod. + diety

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Miroslav Majercak
Telefón 0948 355 540
office@inboxagency.sk