Zvárač (Holandsko)

Popis pracovnej náplne

Pre Holandsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme dobrých zváračov s platným EU certifikátom 135 podľa normy ISO 9606-1 alebo ISO 287-1. Zvára sa oceľ S355 metódou 135, v pozíci PB. Pracuje sa v dielni v Nijverdal blízko mesta Enschede. Pracuje sa na zemi, teda žiadna práca vo výškach. Nižšie sú obrázky zvaraných produktov, zvára sa v niekoľkých vrstvách.
So zamestnávateľom komunikujete v anglickom alebo nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť. Pracuje sa v dielni.

Požiadavky na zamestnanca

  • -          Certifikát 135 ISO 9606-1 alebo ISO 287-1
  • -          Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • -          Prax minimálne 3 – 5 rokov
  • -          VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
  • -          Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové znalosti

English - A1 - Elementary, German - A1 - Elementary

Vodičský preukaz

B

Podrobnosti

Pozícia Welder
Miesto práce Nijverdal
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 480€ / týždeň netto

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Róbert Jopek
Telefón +421 908 634 471
Mobil +421 908 634 471
info@inboxagency.sk