Šalovači DOKA, PERI (Rakúsko)

Popis pracovnej náplne

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Vohralberg, Tirolsko, Západné Rakúsko
Termín nástupu: priebežne počas roka 2017
Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne
Pracovná náplň :
Pre rakúsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme šalovačov na systémy (Doka, Peri, Framax,
Hünebeck, etc.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné
pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom
komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.
Ponúkaný plat brutto:
Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je určená na 13,84€ na hodinu brutto +
odmeny podľa vášho výkonu a skúseností. Za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 41,40€

Požiadavky na zamestnanca

- Vyučený murár, tesár, šalovač
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 4 – 5 rokov
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod...
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové znalosti

German - B1 - Intermediate

Podrobnosti

Pozícia Carpenter
Miesto práce Voralberg
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 14,20€ /hod. + diety

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Miroslav Majercak
Telefón 0948 355 540
office@inboxagency.sk