Inštalatéri vody, odpadu, sanity (Holandsko)

Popis pracovnej náplne

Pre nášho klienta - holandskú personálnu agentúru so zameraním na stavebníctvo aktuálne hľadáme väčší počet inštalatérov s nástupom ihneď.

Ide o prácu na novostavbách domov a bytových domov, ale aj na rekonštrukciách a prestavbách. Náplňou práce je inštalácia kúpeľní, kde sa inštaluje sanita ako sú toalety, vane a sprchovacie kúty. S tým spojená je ukladanie nových vední potrubí ako aj odpadového systému. Systém potrubia je zväčša tvorený z medených izolovaných rúrok, ktoré sa spájajú systémom "pushfit". kde trubky su medené s izoláciou – nezvárajú sa len spájajú nasúvaním – majú priemer 12,15,22.

Požiadavky na zamestnanca

- prax ako inštalatér minimálne 3 - 4 roky
- komunikatívna úroveň AJ alebo NJ
- porebné základné ručné náradie:
- vrtačku s príklepom
- ohýbačku na rúrky – priemer 12,15,22
- slušné pracovné oblečenie – a kvalitnú obuv
- jeden z partie 4 ľudí by mal mať auto a VP

Podrobnosti

Pozícia Plumber
Miesto práce Netherlands
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda od 500 €/týždeň

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Róbert Jopek
Telefón 0908 634 471
info@inboxagency.sk