Lakýrnik, práškovač (Fínsko)

Popis pracovnej náplne

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu lakýrnika, práškovača (kovovým materiálom). Náplňou práce je povrchová úprava výrobkov na základe technickej dokumentácie a inštrukcií zamestnávateľa. Ide o prípravu povrchov pred striekaním, natieranie, glazúrovanie, fermežovanie, sprejové striekanie epoxidovými nátermi, polyuretánom, zinkom a podobné industriálne lakovanie (hrubé nátery). Práškovanie sa robí pod tlakom cca 9 barov. Vyžaduje sa vysoká kvalita práce, ide o veľmi čisté pracovisko.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 6 mesicov.
Smeny: 6:00 – 14:30 a 14:00 – 22:30 (1x pauza na obed 30 min + 2 x 10 min coffee break)
Pracuje sa 5 dní v týždni  - soboty podľa potreby

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, býva sa v byte cca 6 km od pracoviska. Nájomné neplatíte, hradíte iba náklady (elektrina, voda...) cca 200€ / mesiac. Ideálne ak niektorý z pracovníkov ma vlastné auto. Inak sa dá cestovať lokálnou dopravou  - cca 80€ / mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax na technológiach ako lakovač, práškovač, pieskovač...
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka (A2 a vyššie)

Jazykové znalosti

English - A2 - Lower intermediate

Podrobnosti

Pozícia Painter
Miesto práce Larsmo, Luoto
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 13,00 – 13,50 €/hod.

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Róbert Jopek
Telefón 0908 634 471
Mobil 0908 634 471
info@inboxagency.sk