Tesár (Nórsko)

Popis pracovnej náplne

Pre viacerých klientov - naše partnerské a preverené spoločnosti v Nórsku aktuálne hľadáme tesárov na dlhodobejšie projekty v Bergene a na juhozápade Nórska. Ide o rôzne druhy stavieb, ako sú rodinné domy, bytové domy, nemocnice, či administratívne budovy.

Náplňou práce je samotná stavba drevených konštrukcií (obvodové steny, drevené konštrukcie vnútorných priečok, strešné konštrukcie a podobné s tým spojené operácie).

Od kandidátov sa vyžaduje samostatnosť a schopnosť pracovať na základe technickej dokumentácie a inštrukcií priameho nadriadeného.

Základná mzda začína na sume 191 NOK na hodinu (cca 20€/hod)

K tejto základnej mzde tiež dostávate príspevky na cestovanie, ktoré sú následovné:
- nad 7,5 - 15 km (93 NOK)
- od 15 – 30 km (154 NOK)
- od 30 – 45 km (180,9 NOK)
- od 45 – 60 km (207 NOK)

Príklad: Ak cestujete do práce 15 – 30 km  - denne dostanete príspevok 154 NOK, čo pri vydelení 7,5hod odpracovaných zvýši vašu hodinovú mzdu o 20,53 NOK – čiže na hodinu nedostanete 191 NOK ale 211,53 NOK (22,26€)

Požiadavky na zamestnanca

  • Vyučený murár, tesár, šalovač
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Prax minimálne 3 – 5 rokov
  • Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne, podľa výkresov a inštrukcií
  • VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
  • Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové znalosti

English - B1 - Intermediate

Vodičský preukaz

B

Podrobnosti

Pozícia Carpenter
Miesto práce Bergen
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 211 NOK / hod

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Robert Jopek
Telefón +421 908 63 44 71
Mobil +421 908 63 44 71
info@inboxagency.sk