Brúsič odliatkov (Fínsko)

Popis pracovnej náplne

V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu, brúsičov odliatkov. Náplňou práce je brúsenie odliatkov z rôznych materiálov, hlavne plechov z ocele, čiernej ocele, nerezu, hliníka a pod., príprava na brúsenie, samotné brúsenie, kontrola obrúsenia, premeriavanie atď. Ide o prácu vo firme, ktorá sa zaoberá výrobou rôznych technologických zariadení.

Pracuje sa 5 dní v týždni (Pondelok-Piatok) - zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň
Pracuje sa na 2 – 3 smeny, podľa potreby

Aktuálne hľadáme brúsičov do týchto miest:

mesto Ruovesi - brúsič v zlievarňach 12,50€/hod, ubytovanie 200€/mesiac

mesto Salo - 11€/hod, ubytovanie 160-200€/mesiac

mesto Lisalmi - brúsič v zlievarňach 12€-14€/hod (v závislosti od skúsenosti), ubytovanie 200€/mesiac

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, s nájmom od 120 do 200€ na mesiac na osobu.

Požiadavky na zamestnanca

- Prax ako brúsič odliatkov min 1 – 2 roky
- Schopnosť pracovať samostatne
- Čítanie a práca podľa technických výkresov je výhodou
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

Jazykové znalosti

English - B1 - Intermediate

Podrobnosti

Pozícia Turner
Miesto práce Ruovesi, Salo, Lisalmi
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 12€ - 14€/ h

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Ing. Róbert Jopek
Telefón 0908 634 471
info@inboxagency.sk