Výroba jácht (Nemecko)

Popis pracovnej náplne

Pre nemeckého klienta hľadáme manuálne zdatných pracovníkov na prácu vo výrobe a kompletizácii
kvalitných jácht. Pracovnou náplňou je kompletizácia montáž a inštalácia jácht, poskladanie nábytku a
jeho inštalácia do interiéru, montáže bočných stien, priečok, inštalácia a pokládka káblov elektrického
vedenia, inštalácia vody a sanity a tiež iných prvkov interéru.
Ponúkaný plat brutto:
- nástupný plat je od 12 € - 13€ - v závislosti od pozície ale aj kvality, predchádzajúcej praxe a
jazykových schopností
- nezdaniteľný bonus 400€ každý mesiac ako príspevok na bývanie
- čistá mesačná mzda je cca 1600€ / mesiac
Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na nemeckú zmluvu
- Zabezpečenie ubytovania pred príchodom do Nemecka (cca 300 – 350€ / mesiac)
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

- Manuálna zručnosť (ideálne vyučený stolár, tesár, inštalatér, elektrikár, lakýrnik)
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové znalosti

German - B1 - Intermediate

Podrobnosti

Pozícia Joiner
Miesto práce Giebelstad
Nástup 2019-05-01
Typ pozície Full time
Mzda 12-13€/hod.

Mám záujem o túto ponuku

Kontaktná osoba Veronika Oroszova
Telefón 0948 033 511
cv@inboxagency.sk